11/15/2018 - پنجشنبه 24 آبان 1397

Menu
گزارش تصویری

عنوان:برگزاری دومین آئین اختتامیه "جشنواره فرهنگ، هنر و صنعت" در منطقه21

تاریخ:1397/2/26

نمایش تعداد بازدیدکنندگان:98

خلاصه خبر:

سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه21 از برگزاری دومین آئین اختتامیه "جشنواره فرهنگ، هنر و صنعت" با همکاری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران خبر داد.

 


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه21، حسین معینی کربکندی سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه با بیان خبر فوق گفت: دومین آئین اختتامیه "جشنواره فرهنگ، هنر و صنعت" به میزبانی ورودی غربی پایتخت با حضور محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و دبیر کل حزب کارگر، اوحدی رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، خانم دکتر رضایی مشاور اجتماعی وزیر صنعت، معدن و تجارت، رحمانی شهردار، مدیران ارشد شهری و روسای کارخانجات صنعتی منطقه21 در محل سالن اجتماعات سینما ققنوس تهرانسر برگزار شد.

طی این مراسم، رحمانی شهردار منطقه21 با اشاره به نامگذاری سال97 از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان "سال حمایت از کالای ایرانی"؛ برگزاری این جشنواره در "صنعتی ترین منطقه شهر تهران" برای "دومین سال متوالی" را به فال نیک گرفت و بهره گیری از جایگاه والای هنر توسط هنرمندان را زمینه ساز "رونق روزافزون فرهنگ؛ هنر و صنعت" به صورت توامان دانست.

بنابراین گزارش، چهارصد اثر هنری به دبیرخانه دومین "جشنواره فرهنگ، هنر و صنعت" ارسال شده که با ارزیابی کمیته داوران از سی اثر برگزیده تقدیر شد و هدایای نفیسی به برگزیدگان اهدا شد.

لازم به ذکر است، حاضرین در دومین آئین اختتامیه "جشنواره فرهنگ، هنر و صنعت" ضمن بازدید از نمایشگاه جانبی این جشنواره، از حضور فعال و پرشور هنرمندان کارگر و صنعتگر منطقه21 ابراز خرسندی کردند.

 


print
rating
  نظرات