11/15/2018 - پنجشنبه 24 آبان 1397

Menu
گزارش تصویری

عنوان:بازدید از پروژه های در حال احداث و در شرف افتتاح موجود در سطح منطقه21 با حضور مشاور معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران

تاریخ:1397/2/26

نمایش تعداد بازدیدکنندگان:112

خلاصه خبر:

مشاور معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران و هیات همراه، با حضور در ورودی غربی پایتخت از پروژه های در حال احداث و در شرف افتتاح موجود در سطح منطقه21 با هدف بررسی میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه ها، بازدیدی چندساعته داشتند.

 


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه21، در این بازدید میدانی چندساعته که با حضور آقابزرگی مشاور معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران و هیات همراه، قره خانی سرپرست معاونت فنی و عمران و عابدینی معاون برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه21 انجام شد؛ از پروژه های مخازن بتنی، خطوط انتقال آب و پروژه تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید لشگری-سه راهی اندیشه (دوگاز) بازدید به عمل آمد.

بنابراین گزارش، در انتهای این بازدید میدانی، آقابزرگی مشاور معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران از روند اجرایی و عملیاتی پروژه های موجود در سطح منطقه21 اعلام رضایت کرد.

لازم به ذکر است، اعتبارات لازم برای پروژه های مذکور جذب و پیش بینی شده و زمان افتتاح پروژه مخازن بتنی و خطوط انتقال آب را سال97 و پروژه تقاطع غیرهمسطح دوگاز را سال98 اعلام شده است.

 
print
rating
  نظرات