11/14/2019 - پنجشنبه 23 آبان 1398

Menu

مشاهده جزییات خبر


عنوان:تشریح ویژه برنامه های اجتماعی و فرهنگی منطقه21 در روز دانش آموز

تاریخ:1398/8/14

نمایش تعداد بازدیدکنندگان:17

خلاصه خبر:

معاون امور اجتماعي و فرهنگي منطقه21 از اجراي برنامه هاي فرهنگي با رويکرد استکبار ستيزي و بيان خيانت ها و جنايتات مستکبرين عالم به خصوص آمريکا در تاريخ کشور با استفاده از ظرفيت هاي منطقه و تعامل و مشارکت ويژه با سراي محله ها، مساجد، هيئات مذهبي، بسيج، آموزش و پرورش و ساير نهادها خبر داد.

 


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه21، حسین معینی کربکندی معاون امور اجتماعي و فرهنگي این منطقه ضمن اعلام خبر فوق گفت: اين برنامه ها با هدف ارتقاي سطح آگاهي در بين شهروندان نسبت به خيانت ها و جنايتات آمريکا، تبيين استکبارستيزي به عنوان اصلي ترين ارزش انقلاب اسلامي، زمينه سازي و سازمان دهي حضور عظيم ملت بيدار و استکبارستيز در مراسم برنامه ريزي شد.
وی در ادامه تصریح کرد: روز سیزدهم آبان ماه، یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن مظهر استکبار یعنی آمریکا از ایران نقش اساسی داشتند،و بی گمان، دانش آموزان آگاه و رشید در مبارزه با استکبار، همواره نقشی فعال و فراموش ناشدنی ایفا کرده اند.
معاون امور اجتماعي و فرهنگي منطقه21 همچنین خاطر نشان کرد: هويت بخشي سيماي بصري سطح منطقه، ساختمان هاي اداري و سراي محله ها با بهره مندي محتوايي از آموزه‌هاي امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامي؛ اجراي برنامه هاي فرهنگي در مدارس سطح نواحی سه گانه، هماهنگي و ساماندهي دانش آموزان و عموم شهروندان محلات براي تسهيل حضور در مراسم روز 13 آبان با تاکيد بر همراه داشتن پرچم هاي مرتبط با استکبارستيزي و مشخصه محله شرکت کننده، مسابقه عکس سراسري در روز مراسم 13 آبان از جلوه هاي حضور با شکوه مردمي، برگزاري مسابقات فرهنگي با موضوع 13آبان و ... از جمله برنامه هاي منطقه21 در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بود.
print
rating
  نظرات

  شهرداری منطقه 21
 تلفن:44562761-6
اتوبان کرج-تهران؛ تهرانسر میدان کمال الملک نبش کوچه یکم
 پست الکترونیک: info.region21@Tehran.ir