11/14/2019 - پنجشنبه 23 آبان 1398

Menu

مشاهده جزییات خبر


عنوان:بازدید میدانی شهردار ناحیه دو منطقه21 از شهرک استقلال با دوچرخه

تاریخ:1398/8/14

نمایش تعداد بازدیدکنندگان:41

خلاصه خبر:

بهروز اسمعیل زاده شهردار ناحیه دو؛ همزمان با روز سه شنبه بدون خودرو با همراهی جمعی از روسای ادارات این ناحیه از شهرک استقلال در راستای تحقّق اهداف "طرح نگهداشت شهر" بازدید کرد.

 


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 21، بهروز اسمعیل زاده شهردار ناحیه دو در خصوص این بازدید گفت: این بازدید در راستای برنامه های منظّم و مدوّن بازدید های میدانی از سطح محلات و با رویکرد خاص و توجه به بحث "حوزه ی نگهداشت شهر" انجام شده است.
وی با تاکید بر اینکه بازدید های میدانی منظم از سطح محلات، به منظور احصاء مسائل و مشکلات مرتبط با حوزه های مختلف عملکردی شهرداری اعم از خدمات شهری، فنی و عمرانی، امور اجتماعی و فرهنگی و فنی و ترافیک صورت می پذیرد گفت: بهبود شرایط موجود در محلات علی الخصوص در حوزه نگهداشت شهری که مورد تاکید خاص و ویژه مدیریت ارشد کلانشهر تهران است به منظور آماده سازی بستری مناسب جهت ارتقاء سطح رضایت مندی شهروندان و مشارکت آنان در اداره امور شهری همواره برای مدیران شهری در اولویت قرار دارد .
اسمعیل زاده در پایان ضمن بررسی موارد مطروحه طی بازدید از شهرک استقلال، دستور رسیدگی و حل این موارد را در اسرع وقت به مدیران مربوطه ابلاغ کرد.print
rating
  نظرات

  شهرداری منطقه 21
 تلفن:44562761-6
اتوبان کرج-تهران؛ تهرانسر میدان کمال الملک نبش کوچه یکم
 پست الکترونیک: info.region21@Tehran.ir