11/14/2019 - پنجشنبه 23 آبان 1398

Menu

مشاهده جزییات خبر


عنوان:با احتساب شاخص جمعیت در منطقه21 محقق شد؛بالاترین میزان مشارکت افراد در ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شورایاری ها

تاریخ:1398/4/18

نمایش تعداد بازدیدکنندگان:31

خلاصه خبر:

"بالاترین میزان مشارکت افراد و حضور بانوان" در ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شورایاری ها؛ با احتساب شاخص جمعیت در منطقه21 محقق شد.

 


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه21، ثبت نام از کاندیداها به منظور حضور در انتخابات شورایاری‌ها از سوم تیر ماه آغاز شد و تا پانزدهم همین ماه ادامه داشت؛ که در همین راستا منطقه21 با احتساب شاخص جمعیت، دارای "بالاترین میزان مشارکت افراد و حضور بانوان" در ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شورایاری ها شد.
بنا بر این گزارش؛ یکی از اولویت های اجرایی مدیریت شهری جدید کلانشهر تهران، "مشارکت حداکثری" شهروندان در اداره امور شهر است و بهترین نوع مشارکت، "مشارکت اجتماعی" است؛ که برگزاری "پنجمین دوره انتخابات شورایاری ها" می تواند تمرینی برای پیاده سازی مردم سالاری در سطح محله ای باشد.
مدیریت ارشد شهری منطقه21 تحقق "مشارکت حداکثری شهروندان و جذب افراد به ویژه بانوان" را در میان مناطق 22گانه، مرهون تلاش های شبانه روزی روسای اجتماعی نواحی سه گانه و مدیران محله های سیزده گانه ورودی غربی پایتخت دانست.
لازم به ذکر است؛ "پنجمین دوره انتخابات شورایاری ها" در چهارم مرداد ماه 98 به صورت الکترونیکی در محل شعب اخذ رای برگزار خواهد شد.


print
rating
  نظرات

  شهرداری منطقه 21
 تلفن:44562761-6
اتوبان کرج-تهران؛ تهرانسر میدان کمال الملک نبش کوچه یکم
 پست الکترونیک: info.region21@Tehran.ir