07/23/2019 - سه شنبه 1 مرداد 1398

Menu

مشاهده جزییات خبر


عنوان:ویژه برنامه های "یوم ا.. 13آبان" در سطح منطقه 21 به اجرا در می آید

تاریخ:1397/8/14

نمایش تعداد بازدیدکنندگان:75

خلاصه خبر:

همزمان با 13 آبان -روز دانش آموز و روز ملی استکبار ستیزی- "ویژه برنامه های فرهنگی و اجتماعی" متنوعی در سطح منطقه21 اجرایی می شود.

 


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 21، حسین معینی کربکندی معاون اجتماعی فرهنگی این منطقه با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مبنی بر "سیزدهم آبان، روز تجلی دوباره آزادگی و شجاعت و غیرت انقلابی در ملت مسلمان ماست"، گفت: ویژه برنامه های فرهنگی و اجتماعی "یوم ا.. 13آبان" در سطح منطقه 21 با هدف تبیین نقش و جایگاه دانش آموزان و دانشجویان در تحولات و مقاطع تاریخی و مهم انقلاب اسلامی، بازشناسی و تبیین دستاوردهای سیزده آبان برای نسل نوجوانان و جوانان، تبیین رویکرد استکبار ستیزی به عنوان یکی از ارکان هویتی انقلاب اسلامی، تبیین و تشریح دیدگاه های حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) درخصوص نقش و اهمیت رویداد مهم 13آبان در استحکام و اقتدار بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین تشریح نقش و اهمیت یوم ا... 13 آبان در تقویت وحدت و انسجام ملی برگزار می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه دانش آموزان در برهه های زمانی مختلف اعم از روزهای نخست انقلاب، سال های دفاع مقدس و عرصه های سازندگی کشور نقشی درخشان داشته اند، افزود: روحیه انقلابی و استکبارستیزی که دانش آموزان ایران اسلامی دارند برگرفته از حماسه عاشورا و قیام حضرت اباعبدالله بوده است و تا زمانی که مستکبران و ظالمان در دنیا و منطقه به ظلم و دخالت ادامه می دهند، این روحیه ی انقلابی و استکبارستیزی میان آحاد جامعه و علی الخصوص نوجوانان و جوانان آگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جریان خواهد داشت.

معینی کربکندی در خاتمه یادآور شد: مراسم نمادین نواخته شدن زنگ استکبار ستیزی در مدارس منتخب، هویت بخشی سیمای بصری شهر با فضاسازی تبلیغی در ساختمان های سطح منطقه21، برپایی ایستگاه های فرهنگی در مسیر راهپیمایی با محوریت نوجوانان و جوانان با محتوا و موضوعات متنوع، برپایی شب شعر و مسابقه کتابخوانی با موضوع ایام ا... 13 آبان در سرای محلات، هماهنگی و اتخاذ تمهیدات شایسته جهت اطلاع رسانی و تسهیل حضور شهروندان،دانش آموزان و دانشجویان در مراسم راهپیمایی و ... همزمان با یوم ا... 13آبان97 اجرایی می شود.

print
rating
  نظرات

  شهرداری منطقه 21
 تلفن:44562761-6
اتوبان کرج-تهران؛ تهرانسر میدان کمال الملک نبش کوچه یکم
 پست الکترونیک: info.region21@Tehran.ir