07/23/2019 - سه شنبه 1 مرداد 1398

Menu

مشاهده جزییات خبر


عنوان:مراسم جشن تولد و تکریم همکاران متولد مرداد ماه منطقه21

تاریخ:1397/5/17

نمایش تعداد بازدیدکنندگان:178

خلاصه خبر:

معاون توسعه منابع انسانی منطقه21 از برپایی مراسم جشن تولد همکاران شاغل متولد مرداد ماه این منطقه، به منظور تکریم و ارتقای روحیه نشاط و شادابی در بین پرسنل این مجموعه خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه21، مصطفی آقاعلیخانی معاون توسعه منابع انسانی این منطقه با اعلام خبر فوق گفت: مراسم جشن تولد و تکریم همکاران شاغل در شهرداری ورودی غربی پایتخت که متولد مرداد ماه بودند، با حضور شهردار، معاونین و مدیران منطقه21 برگزار شد.

وی در همین خصوص اظهار داشت: در ابتدای این مراسم رحمانی شهردار منطقه21 با اشاره به اینکه همکاران از سرمایه های اصلی مجموعه سازمانی این منطقه هستند، تکریم و تبریک روز تولد آنان را از عواملی دانست که می تواند موجب ارتقای سطح روحیه و ایجاد انگیزه و درنهایت افزایش راندمان کاری شود.

معاون توسعه منابع انسانی منطقه21 در ادامه افزود: مقرر شده تا طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در پایان هر ماه، مراسم جشن تولد برای همکاران متولد در آن ماه برپا شود.

لازم به ذکر است، در خاتمه این مراسم شهردار منطقه21 با اهدای شاخه گل و هدیه سالروز تولد همکاران متولد مرداد ماه را به ایشان تبریک گفت.
print
rating
  نظرات

  شهرداری منطقه 21
 تلفن:44562761-6
اتوبان کرج-تهران؛ تهرانسر میدان کمال الملک نبش کوچه یکم
 پست الکترونیک: info.region21@Tehran.ir