07/23/2019 - سه شنبه 1 مرداد 1398

Menu

مشاهده جزییات خبر


عنوان:فراخوان همکاری در طرح "یه لقمه محبت" از موسسات فعال در منطقه 21 بازبینی شد

تاریخ:1397/5/16

نمایش تعداد بازدیدکنندگان:59

خلاصه خبر:

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 21 از بازبینی طرح مناسبتی "یه لقمه مهربونی" ویژه ماه مبارک رمضان و تبدیل آن به طرح عمومی و فراگیر "یه لقمه محبت" در آینده ای نزدیک خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 21، حسین معینی کربکندی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه با بیان خبر فوق گفت: بي ترديد موضوع گسترش رفاه اجتماعي بدون توسعه و ارتقای سطح مشاركت هاي اجتماعي شهروندان و نيز هم افزايي ظرفيت هاي بالقوه و بالفعل خيرين حقيقي و حقوقي در جهت رفع مشكلات نيازمندان و كاهش فقر و تبعات ناشي از آن موفقيت چنداني در پي نخواهد داشت.

وی در ادامه افزود: طرح "یه لقمه محبت" براي جلب نذورات شهروندان و هديه خيرين با استفاده از ظرفيت های اجتماعی در تمام اوقات سال، فصول و نوبت هاي غذايي صبح، ظهر و شب در سال جاري در نظر گرفته شده است .

این مقام مسئول همچنین خاطر نشان کرد: با شناسايي منابع اجتماعي، خيرين فعالان سطح منطقه 21، علاقه مندان، توليد كنندگان و توزيع كنندگان مواد اوليه در چرخه تهيه و تامين مواد غذايي، نسبت به حمايت از مددجويان تحت سرپرستي در سامانسرا و مراكز تحت پوشش، بی خانمان ها و نيازمندان رها شده سطح ورودی غربی پایتخت اقدام خواهد شد.

معینی کربکندی در پایان اظهار امیدواری کرد: تمام سعی و تلاش معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 21 بر این است تا با بهره گیری از كليه امكانات جهت كمک به محرومان سطح این منطقه با همکاری خیرین و سازمان هاي غيردولتي فعال، در اجرای اين طرح خداپسندانه گامی بلند برداشته شود.

print
rating
  نظرات

  شهرداری منطقه 21
 تلفن:44562761-6
اتوبان کرج-تهران؛ تهرانسر میدان کمال الملک نبش کوچه یکم
 پست الکترونیک: info.region21@Tehran.ir