01/22/2019 - سه شنبه 2 بهمن 1397

Menu

مشاهده جزییات خبر


عنوان:برپایی اختتامیه "مسابقات فوتسال، مینی والیبال و والیبال جام رمضان" در منطقه 21

تاریخ:1397/4/19

نمایش تعداد بازدیدکنندگان:74

خلاصه خبر:

مدیر اداره ورزش معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه21 از برگزاری مسابقه فینال و اختتامیه مسابقات فوتسال، مینی والیبال و والیبال جام رمضان محلات ورودی غربی پایتخت خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه21، سید محمد شمس آبادی مدیر اداره ورزش معاونت امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه ضمن اعلام خبر فوق گفت: مسابقات فوتسال جام رمضان محلات ورودی غربی پایتخت به صورت تک حذفی در قالب چهل و هشت تیم در رده سنی بزرگسالان و هشت تیم در رده سنی جوانان برگزار شد.

شمس آبادی در ادامه یادآور شد: فینال مسابقات فوتسال جام رمضان محلات ورودی غربی پایتخت پس از رقابتی نفس گیر در نیمه تیر ماه سال جاری با پیروزی "تیم های سادات و هفتم در رده سنی بزرگسالان" و "عشاق رضا و زینبیون در رده سنی جوانان" به پایان رسید.

وی با اشاره به اینکه مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان با حضور معینی کربکندی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه21، میرحبیبیان قائم مقام حوزه اجتماعی و باقی نژاد نماینده سازمان ورزش فوتبال برگزار شد؛ افزود: طی این مراسم از زحمات داوران و تیم های برتر این سری از مسابقات با اهدای لوح تقدیر، جوایز و کاپ قهرمانی تجلیل شد.

print
rating
  نظرات